merve-eserMerve Muratoğlu

1985 İzmir doğumlu olan Merve, ortaokul ve lise eğitimini Özel Tevfik Fikret lisesinde tamamladı. 2003-2009 yılları arasında İstanbul Koç Üniversitesi Sosyoloji eğitimi aldı. 2010 yılında Turelsan Evcil Hayvan Ürünleri Şirketinde pazarlama bölümünde çalıştı ve aynı zamanda İstanbul Bilgi Üniversitesi’nde Pazarlama İletişimi yüksek lisansını tamamladı.

Eser Gabay

1987 İstanbul doğumlu olan Eser, ortaokul ve lise eğitimini TED İstanbul Kolejinde tamamladı. 2004-2009 seneleri arasinda İstanbul Koç Üniversitesinde Sosyoloji eğitimi aldı. 2009-2011 seneleri arasında Hedef Tanıtım ve Doğrudan Pazarlama adlı pazarlama ajansında müşteri ilişkileri yönetmenliği yaptı.

La Lumiere Events yolunda herşey, Merve’nin nişanlanıp Eser’le kolkola vererek düğün hazırlıklarına başlamalarıyla ortaya çıktı. Bu yoğun ve stresli dönem içerisinde Merve ve Eser tüm detaylarla yakından ilgilenerek, zevk ve yaratıcılıklarını birleştirerek Merve için unutulmaz bir gece yarattılar.

Düğün sonrasında ise bu süreçte edindikleri tecrübe, zevk ve yaratıcılıklarını profesyonel seviyeye taşıma kararı alarak 2012 senesinde La Lumiere Events adlı şirketlerini kurdular.

La Lumiere Events bünyesinde düğünden nişana, ev davetinden, babyshowerlara ve hatta çocuk doğum günlerine kadar müşterilerinin güzel günlerini unutulmaz kılmaya devam ediyorlar.